Restaurace

Restaurace U Rytíře Lochoty v originálním stylu rytířských zásad a jedinečnou výmalbou akademického malíře Miloslava Čecha se nachází na Karlovarské třídě v Plzni. Restaurace je situovaná v unikátní budově v bezprostřední blízkosti městské hromadné dopravy. Naší specialitou je polotmavý ležák z vlastního minipivovaru, který si můžete vychutnat i v naší zahradní restauraci s kapacitou až 80 osob a kamennou pecí, ve které jsou v letních měsících připravovány speciální pokrmy. Nabídka jídel restaurace U Rytíře Lochoty obsahuje české a místní speciality, ale současně také oblíbená jídla z oblasti mezinárodní kuchyně, které připravuje náš šéfkuchař Peter Halák.

Prostory restaurace jsou rozděleny na dvě části. Větší přední část je nekuřácká a v zadní části restaurace je kouření povoleno.

V salonku pro 50 osob s volným předsálím zajišťujeme služby, jako jsou pořádání svateb, podnikových akcí či soukromých akcí na základě požadavků a přání zákazníka. Profesionální služby a milý personál vytvoří z Vaší návštěvy jedinečný zážitek.

Přijďte ochutnat speciality naší kuchyně.